Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
17 Лютого 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

До 95 річниці утворення Могилів-Подільського району

13 Лютого 2018 р.

6 лютого 2018 року розпочалась культурно-мистецька акція «Натхнена у праці , увічнена в пісні – квітуй, Могилів – Подільська земля» в селах Яруга усним журналом « Єднаймося, люба родино» і Тропова родинним святом - «Вся гордість світу від матерів».
7 лютого естафету продовжили села Суботівка літературно – музичною композицією «Моє село – окраса Батьківщини, це часточка моєї Батьківщини» та Сугаки поетично - музичним зорепадом «З Дністровських джерел».

8 лютого естафету перейняли смт. Вендичани, які провели арт – простір «У рідному краї і серце співає».

9 лютого до себе запросили Сліди на сценічну композицію «Мій рідний край, його символи і обереги».

10 лютого у с. Борщівці було проведено зустріч - діалог з активом села, учнями школи «Моє село - намистинка Поділля».

12 лютого до естафети долучилось село Бандишівка,де було проведено свято  «Село моє –моєї душі криниця».

11 лютого в Кукавському будинку культури відбувся захід присвячений 95-тій річниці утворення Могилів-Подільського району. Присутнім було запропоновано ознайомитись з фотовиставкою «Музичні колективи в історії села» та книжковою виставкою «Таланти села». Далі відбувся святковий концерт на якому ведучі ознайомили жителів села з історією Могилів-Подільського району. З піснею «Я маленький козак» виступив учень 3 класу Кукавської школи Репінецький Олександр. Пісні, вірші, музичні композиції, виступи жителів села наповнили зал теплою та невимушеною атмосферою.

13 лютого Жеребилівська сільська бібліотека прийняла  естафету від сусідів кукавчан та провели свій захід  під  назвою «Люди і долі  нашого краю».

Естафету по відзначенню 95-ї річниці створення Могилів-Подільського району прийняла бібліотека с.Оленівка. В бібліотеці відбулась зустріч-презентація "Моє село на карті Батьківщини". На зустріч завітали депутат районної ради, директор Оленівської школи, депутати сільської ради, керівники установ та актив села.

13 лютого  95 років утворення Могилів – Подільського району відзначали в селі Бронниця. Актив села , жителі та учні школи зібралися на арт-зустріч «Село звичайне, а в нім красиві краєвиди». На заході було презентовано  фото–виставку-пейзаж Колесника В.М.

15 лютого в селі Козлів з нагоди 95 річниці утворення Могилів – Подільського району відбулась зустріч –діалог «В своїй Подільській стороні , я бачу всю красу Вітчизни», на яку  завітали актив села, учні та мешканці громади.

В суботу 17 лютого естафету до 95-ї річниці створення району прийняло село Садки. В приміщенні школи для жителів громади була представлена поетична композиція «Моя маленька Батьківщина».

До 95 річниці створення району у бібліотеці с. Борщівці відбулася зустріч-діалог «Моє село – намистинка Поділля».

17 лютого у клубі с. Бернашівка зібрався актив села на чолі з сільським головою на захід «Моє село, моя історія жива» в рамках відзначення 95-ї річниці утворення району.

18 лютого зібралися жителі с. Івонівка на свято зустріч «Доторкнись до джерел славної історії Подільського краю» в рамках святкування 95-ї річниці утворення району. 

24 лютого в с. Серебрія з нагоди 95-ї річниці утворення Могилів-Подільського району відбулась презентація-концерт «Святе як хліб моє рідне село» за участю представників влади та громадськості.

28 лютого у селі Юрківці в приміщенні Будинку культури пройшла зустріч поколінь " Моє село - перлина Подільського краю " присвяченна 95 річниці утворення Могилів - Подільського району .

1 березня 2018 року завершилася естафета "Від села до села" присвячена 95-й річниці утворення Могилів-Подільського району. В Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці з метою популяризації нашої культурної та історичної спадщини відбулося літературно-мистецьке свято "Натхненна у праці, увічнена в пісні - квітуй, Могилів-Подільська земля" за участю голови Районної державної адміністрації Китасюка Олега Івановича, краєзнавців та письменників рідного краю, студентів технолого-економічного коледжу та представників територіальних громад району.

 

 

 


Державні інформаційні ресурси