06 Грудня 2019 р.

Діти учасників АТО Могилів-Подільського району побували на Клавдіївській фабриці ялинкових прикрас

02 Грудня 2019 р.

Цьогоріч за сприяння служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської райдержадміністрації та відділу у справах ветеранів війни та учасників АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА діти учасників АТО району побували на Клавдіївській фабриці ялинкових прикрас, що під Києвом .

Під час екскурсії на фабрику ялинкових іграшок діти відвідали унікальний музей, в якому зібрані ялинкові прикраси з усього світу – старовинні і сучасні, побували одразу в декількох цехах та переглянули весь цикл створення авторської ялинкової прикраси.

Крім того, у «школі ельфів», під час проходження майстер класу, діти мали можливість власноруч розмалювати ялинкову іграшку, яка залишилась їм у подарунок.

Нагадаємо: Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас під Києвом зберігає традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди в новорічній індустрії. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.
Сьогодні ці ялинкові прикраси з Клавдієво відомі не тільки в Україні. Авторські кулі з ручним розписом прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії. Новорічні іграшки – символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.
Новорічний настрій забезпечено усім відвідувачам!

Служба у справах сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації