06 Грудня 2019 р.

Державний кордон у цифрах та фактах /03.12

03 Грудня 2019 р.

….Виявлено, затримано, попереджено, не допущено. Ці лаконічні слова у повній мірі відображають щоденну службу на державному рубежі, який живе напруженим життям і не знає відпочинку…

Протягом 11 місяців  2019 року через державний кордон на ділянці відповідальності Могилів-Подільського загону прикордонники встановленим порядком оформили понад 3 мільйони осіб та близько 400 тисяч транспортних засобів.

Завдяки пильності охоронців кордону під час здійснення прикордонних формальностей упродовж січня – листопада поточного року виявлено  5 підроблених документів, що посвідчують особу, 188 недійсних паспортів та  8 підроблених відміток Держприкордонслужби України.

У перетині державного кордону було відмовлено більш, ніж 700 особам,  з яких 48 - потенційні нелегальні мігранти. Окрім цього, прикордонники виявили 92 особи, які порушили термін перебування на території України.

У 156 випадках вартові кордону спільно з представниками митниці попередили незаконне переміщення  товарів та вантажів на суму понад  4,5 мільйони гривень. Також з початку року вартові виявили 70 одиниць автомобільного транспорту, що незаконно переміщався через державний рубіж, а також 3 викрадених авто. Окрім цього, вилучено 2 одиниці зброї, два десятки боєприпасів  та  понад 1 кг 600 грамів наркотичних засобів.

У зазначеному періоді прикордонниками складено 746 протоколів про адміністративні порушення та накладено штрафів на загальну суму близько 1 мільйона 700 тисяч гривень.

Слід зазначити, що на даний час військовослужбовці загону несуть службу у посиленому режимі. Обстановка на державному кордоні в межах ділянки відповідальності  суттєвих змін не зазнала та знаходиться під контролем».

Прес-секретар загону                      Людмила КАТЕРИНИЧ