28 Січня 2020 р.

Державна прикордонна служба оголошує конкурс на прикордонну тематику "Смарагдова ліра-2020"

13 Січня 2020 р.

Мистецький конкурс «Смарагдова ліра», заснований Дежприкордонвідомством у 2003 році, символізує собою творчу вдачу, великий успіх творів авторів у читачів, глядачів та слухачів. Серед лауреатів та дипломантів конкурсу – художники, журналісти, письменники, поети та творчі колективи, які зуміли талановито висвітлити життя та духовний світ українських прикордонників. У їх числі творчі особистості прикордонного міста Могилева-Подільського: журналісти Володимир Теклюк (2003 р.), Людмила Колесник (2006 р.), Людмила Катеринич (2013 р.), дитячий вокальний ансамбль «Юний прикордонник»(2012 р.), колектив міської Дитячої мистецької школи (2013 р.), а також Заслужений діяч культури України Оксана Городинська (2014 р.).

Основною метою цьогорічного конкурсу визначено утвердження захисту та розбудови незалежної України, вшанування героїчної звитяги воїнів-прикордонників – учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Премія конкурсу «Смарагдова ліра» вручається лауреатам щорічно напередодні Дня прикордонника за наступними номінаціями: "Художня література", "Музика", "Образотворче мистецтво", «Журналістика", "Культурно-шефська робота", “Кіно”, “Театр”, “Хореографія”.

Тож, запрошуємо до участі у конкурсі «Смарагдова ліра-2020»  творчих людей прикордонного краю та колективи, які посередництвом своїх творів та діяльністю висвітлюють життя вартових кордону, їх подвиг в ім’я миру, територіальної цілісності та суверенітету України.

За довідками звертайтеся за адресою: місто Могилів-Подільський, вулиця Острівська,2. Могилів-Подільський прикордонний загін. Телефон: 04337 6-00-11 (відділ по роботі з персоналом).