24 Серпня 2019 р.

«Бронницький зорецвіт» плекає нові молоді таланти!

06 Травня 2019 р.

Українська народна і сучасна пісня з кожним роком стає більш популярною не тільки серед відомих співаків, але й учнівської молоді, яка бере участь у різноманітних національних та міжнародних конкурсах. Не дивно, що за своєю популярністю та милозвучністю вона крокує поруч з італійською.
Регіональний дитячий конкурс-фестиваль української пісні «Бронницький зорецвіт- 2019» вже одинадцятий рік поспіль відбувся нещодавно в малій залі районного Будинку культури за сприянням начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариси Хухлей та директора цього закладу Миколи Новицького.
Як і в попередньому році, свою сценічну культуру, рівень виконавчої майстерності, оригінальне представлення музичного твору демонстрували юні таланти з Могилів-Подільського району і міста, а також із сусідніх районів: Муровано-Куриловецького, Чернівецького, Ямпільського та республіки Молдова. Уже вп’яте фестиваль проходить під патронатом Народного депутата України Юрія Македона, який дбає про творчий розвиток учнівської молоді, її подальше зростання як особистостей.
Почесними гостями свята стали заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, начальник районного відділу освіти Юрій Мельник, головний спеціаліст цього ж відділу Оксана Січкар, колишній директор Унгрської школи-гімназії Окницького району (республіки Молдова) Лідія Гінда. Не залишились осторонь конкурсних випробувань і ЗМІ: головний редактор районної газети «Слово Придністров’я Лариса Знак та директор районної телерадіомовної компанії «Об’єктив» Людмила Колеснік.
Компетентне журі представляли його голова, викладач вокалу Вінницького музичного училища ім. М. Леонтовича, працівник обласного Будинку народної творчості Ніна Джус, члени - автор конкурсних пісень, учитель Гонтівської школи Чернівецького району Віктор Грудін, методист районного Будинку культури Максим Огороднік, які швидко і якісно оцінили конкурсантів, побажавши їм і надалі пропагувати українську пісню, підвищувати свою виконавчу майстерність, сценічну культуру та дотримуватись оригіналу музичного тексту твору, який містить в собі своєрідність ідеї і задуму автора, їх неповторність. У нагородженні лауреатів і дипломантів конкурсу грамотами та грошовими винагородами від Благодійного фонду Народного депутата України Юрія Македона взяли участь голова журі Ніна Джус та заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації Михайло Гоцуляк. Вони подякували директору Бронницької СЗШ І-ІІ ступенів, організатору і засновнику цього фестивалю Володимиру Девді за підтримку талановитої учнівської молоді, розширення географії його учасників і висловили надію, що регіональний конкурс «Бронницький зорецвіт» буде мати продовження і в наступні роки. Окрасою свята стали його ведучі, учні Бронницької СЗШ І-ІІ ступенів Владислава Стасюк та Ярослав Зайка.
Головний приз конкурсу «Гран-Прі» щороку змінює свою прописку, що свідчить про розмаїття юних талантів, їхню конкурентну спроможність. Цього року він дістався талановитому вокалісту, учневі школи-ліцею м. Отачь республіки Молдова Миколі Чумаку з піснею «Рідна мати моя», яка припала до душі як журі, так і глядачам.