26 Лютого 2020 р.

Багатогранність таланту

14 Лютого 2020 р.

В читальній залі Могилів-Подільської центральної районної  бібліотеки організована книжкова виставка «Мого таланту золота зернина», присвячена до 70-річчя від дня народження Марії Гоцуляк. Марія Василівна є заслуженим майстром народної творчості, учениця Марії Оксентіївни Руденко і продовжувачка її справи, член НСЖУ, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат премії ім. Івана Огієнка.

У творчому доробку майстрині – різні види народної творчості: писанки, дряпанки, вишивки, живопис, флористика, народна іграшка. Також Марія Гоцуляк  літератор, вона талановито пише в жанрі поезії і прози і  має декілька поетичних збірок «Вечірня елегія» (2004), «Сповідь Чураївни» (2009), прозової книги «Пливе човен» (2008).

Пропонуємо користувачам бібліотеки ближче познайомитися з творчістю нашої талановитої землячки.

Могилів-Подільська центральна районна бібліотека