22 Квітня 2021 р.

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

07 Квітня 2021 р.

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ».

Сьогодні, коли весь світ намагається боротися із COVID-19, а також із іншими захворюваннями,  потрібно формувати у підростаючого покоління позитивну  мотивацію на здоровий спосіб життя,  підвищувати рівень ціннісного ставлення молоді освітніх закладів до власного здоров’я та здоров’я інших людей.

Із використанням засобів інформаційно-комунікаційних технологій для всіх учнів шкіл  проведено урок здоров’я.  Основний акцент направлено на   визначення складових здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Демонструючи власні світлини, діти  закликають долучатися до фізичних активностей, які є запорукою здоров'я і гарної фізичної форми, нагадують  про дотримання карантинних вимог і правил безпеки, звертають увагу на малорухливий спосіб життя, здорове харчування, дотримання гігієни, тощо.

Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є також основною метою проведених медиками інформаційних роз’яснень, виступів фахівців, оголошень, які приурочені цьому Дню, які в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного збереження. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази.

Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Зі святом Вас!