17 Грудня 2018 р.

6 грудня - День Збройних Сил України

06 Грудня 2018 р.

Сьогодні з нагоди Дня Збройних Сил України кращим військовослужбовцям, які проходять службу на території району  були вручені Грамоти та грошові нагороди. Від імені голови райдержадміністрації, від себе особисто до нагороджених з вітаннями та щирими побажаннями звернулись керівники району Григоренко С.В., Гоцуляк М.І., Косенко М.С.

Вітання голови районної державної адміністрації Китасюка Олега Івановича:

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже вкотре демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Захисники української держави є зразком безмежної відданості і любові до рідної землі, мужності та героїзму.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо батькам, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаю Вас зі святом, бажаю злагоди, міцного здоров’я,  надійного родинного тилу, щастя та добра, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Бажаю всім родинам добробуту, мири та злагоди, нових перемог та очікуваних сподівань.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою Олег Китасюк