22 Травня 2019 р.

205-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка - національного генія і пророка, духовного батька українства

11 Березня 2019 р.

Живи, поете, в бронзі і в граніті,
Живи, поете, в пам’яті людській,
Живи в піснях, живи у «Заповіті»,
У слові праведнім, у славі віковій!

Л. Дмитренко

9 березня 2019 року минає 205 років від дня народження національного генія і пророка, духовного батька українства Т. Г. Шевченка. Понад двісті років  березневі дні називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві –  в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій. Щороку наша бібліотека та бібліотечні заклади районну підтримуючи вікову традицію вшановує поета презентаціями книжкових виставок, поетичними читаннями , літературними годинами та усними журналами.

Могилів-Подільська центральна районна бібліотека підготувала книжкову виставку «Вдивляється Тарас у душу України»,мета якої  донести до користувачів світ образів, думок, ідей Великого Кобзаря, розширити їх знання про життя, творчість, світогляд Т.Г. Шевченка. Творчість Шевченка - поета й Шевченка - художника ідейно й тематично єдині, взаємопов’язані і доповнюють одна другу. Яскравим доповненням до заходів стали підготовлені бібліотечними працівниками слайд-презентації «Шевченко художник і графік», «Тарас Шевченко. Автопортрети».

Бібліотекар с. Хонькіці провела Шевченківські читання «Безсмертної слави поет» та мультимедійну вікторину-гру «Що ми знаємо про Кобзаря»,які відбулись в Хоньківецькій  загально – освітній школі.

Протягом місяця в бібліотеках району будуть проводитись заходи по вшануванню великого поета.

Могилів-Подільська центральна районна бібліотека