28 Жовтня 2021 р.

У Могилів-Подільському районі відбувся семінар-тренінг «Прокачана молодіжна рада - розвинена громада»

07 Жовтня 2021 р.

Сьогодні, на базі Могилів-Подільського медичного фахового коледжу відбувся семінар-тренінг «Прокачана молодіжна рада – розвинена громада». Семінар організували та провели представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. До навчання долучилися делегації з територіальних громад району.

На порядку денному учасники семінару розглянуть низку актуальних питань:

- молодіжна політика: міжсекторна взаємодія;

- побудова діалогу молодь – влада – громадськість;

- формати молодіжної роботи. Інструменти їх реалізації.

«Радий зустрічати в Могилів-Подільському районі людей, які займаються проблематикою молодіжної політики на Вінниччині та познайомитись з активними громадянами територіальних громад, що готові брати на себе відповідальність за життя громади з підготовки фахівців, які працюють з молоддю, допоможуть їм сформувати та реалізувати молодіжну політику у своїх громадах. Якщо громади визначатимуть молодіжну політику як один із пріоритетів своєї роботи, переконаний, що можливості та ресурси для реалізації пріоритетних напрямів у цій сфері знайдуться, як за рахунок бюджетних коштів, так і інших залучених ресурсів, грантів тощо. Впевнений, що успішна молодь у громадах, яка змогла себе реалізувати – запорука розвитку України!» - зазначив під час зустрічі голова районної державної адміністрації Юрій Яцук.

Економічний, освітній, культурний, спортивний розвиток міст, селищ і сіл значною мірою залежить саме від молоді – відповідальної, думаючої, патріотичної, залученої до управлінських процесів.

Молодіжна політика в умовах децентралізації по своїй суті є формуванням комфортного середовища для життя, розвитку, зайнятості молоді в громадах. Того середовища, яке дозволить молодим людям розвивати себе на місцях там, де вони народжені, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити.