21 Вересня 2017 р.

10 вересня 2017 року на спортивному комплексі с.Серебрія відбулися традиційні щорічні районні сільські спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

13 Вересня2017

На сільські ігри прибули команди Вендичанської селищної та 7-ми сільських рад (Серебрійської, Немійської, Сугаківської, Кричанівської, Тропівської, Карпівської та Бронницької). Змагання проводилися з дев’яти видів спорту.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту і проведення районних сільських спортивних ігор з вітальним словом до учасників звернулися заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ігор Юрченко, голова районної організації ВФСТ «Колос» Степан Пустовіт.

Результати змагань:

Футбол

1м.Серебрія (Склад команди: Слободянюк Андрій, Мельник Олександр, кащукАндрій, Мейко Сергій, Козак Сергій, Чепелюк Владислав, Бабецький Анатолій, Андрєєв Євген, Підгаєцький Анатолій, Козак Євген).

2м.Кричанівка (Склад команди: Думанський Петро, Лавренюк Іван, Ксенчук Сергій, Войтенко Едуард, Матола Володимир, Хомрійчук Олександр)

3м.Немія (Склад команди: Волох Богдан, Кулібанов Олександр, Подолян Олександр, піцевий Олег, Піцевий Дмитро, Сметанюк Дмитро, Камінний Віктор, Мазуркевич Сергій, Худий Андрій, Мошківський Богдан).

Волейбол (чол.)

1м. – Кричанівка (Склад команди: Ксенчук Анатолій, Лавренюк Іван, Ксенчук Сергій, Войтенко Едуард, Матола Володимир, Хомрійчук Олександр).

2м.Вендичани (Склад команди: Яцьков Владислав, Голюк Валентин, стахов Михайло, Данілей Руслан, Блажевський Денис, Гребенюк Денис, Козак Євген, Мельник Роман).

3м.Сугаки (Склад команди: Слободянюк Дмитро, Слободянюк ігор, Слободянюк Сергій, Бабій Микола, Яковець Віталій, Гардецький Михайло).

Волейбол (жін.)

1м. – Вендичани (Склад команди: Сокол Вікторія, Мала Оксана, Малінчик Ірина, Козакевич Анна).

2м. – Серебрія (Склад команди: Бігун Наталія, Росінська Іванна, Лозовіч Світлана, Рудь Каріна, Преда Мирослава, Скорич Наталія).

3м. – Кричанівка (Склад команди: Ксенчук Світлана, Ксенчук Яна, Ткачук Богдана, Батерук Анастасія, Фазан Вікторія).

Перетягування линви

1м. – Карпівка (Склад команди: Квятковський Олексій, Головенко Володимир, Бойко роман, Александров Сергій, Пшеборський Володимир).

2м. – Серебрія (Склад команди: Підгаєцький Анатолій, Мельник Євген, Марчак Володимир, Козак Євген, Гоцуляк Микола).

3м. – Кричанівка (Склад команди: Лавренюк Іван, Ксенчук Сергій, Ксенчук Анатолій, Матола Володимир, Хомрійчук Олександр).

Шашки

1м. – Серебрія,  2м. – Сугаки,  3м. – Немія.

Чоловіки: 1м. – Шевчук Василь (Серебрія), 2м. – Саінчук Телімон (Немія), 3м. – Рафальський Петро (Вендичани).

Жінки: 1м. – Балан Вікторія (Тропова), 2м. – Фазан Вікторія (Сугаки), 3м. – Бігун Наталія (Серебрія).

Настільний теніс

1м. – Серебрія, 2м. – Карпівка,  3м. – Вендичани

Чоловіки: 1м. – Шевчук Василь (Серебрія), 2м. – Камінний Владислав (Немія), 3м. – Яцьков Владислав (Вендичани).

Жінки: 1м. – Швець Анна (Карпівка), 2м. – Батерук Анастасія (Кричанівка), 3м. – Скорич Наталія (Серебрія).

Армрестлінг

1м. – Карпівка, 2м. – Сугаки, 3м. – Серебрія

Чоловіки: ваг.кат. до 85кг. 1м. – Слободянюк Ігор (Сугаки), 2м. – Бойко Роман (Карпівка), 3м. – Рибарчук Дмитро (Тропова).

ваг.кат. більше 85кг. 1м. – Слободянюк Дмитро (Сугаки), 2м. – Яцентюк Сергій (Карпівка), 3м. – Мельник Євген (Серебрія).

Жінки: ваг.кат. до 65кг. 1м. – Преда Мирослава (Серебрія), 2м. – Козакевич Світлана (Кричанівка), 3м. – Фазан Вікторія (Сугаки).

ваг.кат. більше 65кг. 1м. – Онофрійчук Ярослава (Карпівка), 2м. – Мала Оксана (Вендичани).

Гирьовий спорт

1м. – Серебрія, 2м. – Карпівка, 3м. – Тропова.

Ваг.кат. до 75кг. 1м. – Підгаєцький Анатолій (Серебрія), 2м. – Мельник Олександр (Серебрія), 3м. – Пшеборський Володимир (Карпівка).

Ваг.кат. до 90кг. 1м. – Яцентюк Сергій (Карпівка), 2м. – Скомаровський Олександр (Тропова), 3м. – Мельник Євген (Серебрія).

Ваг.кат. більше 90кг. 1м. – Конарський Микола (Вендичани), 2м. – Юрченко Ігор (Тропова), 3м. – Бурдейний Анатолій (Вендичани).

Легкоатлетичний крос

1м. – Серебрія, 2м. – Кричанівка, 3м. – Тропова.

Чоловіки: до 35років. 1м. – Стасів Іван (Тропова), 2м. – Мельник Олександр (Серебрія), 3м. – Крамаренко Микола (Вендичани).

Більше 35років. 1м. – Мейко Сергій (Серебрія), 2м. –  Камінний Віктор (Немія), 3м. – Бойта Анатолій (Кричанівка).

Жінки: до 35років. 1м. – Росінська Іванна (Серебрія), 2м. – Балан Вікторія (Тропова), 3м. – Малінчик Ірина (Вендичани).

Більше 35років. 1м. – Бігун Наталія (Серебрія), 2м. – Сафарова Ірина (Кричанівка).

Загальнокомандні місця визначилися наступним чином:

1м. – Серебрійська сільська рада     (308 оч.)

2м. – Кричанівська сільська рада    (282 оч.)

3м. – Вендичанська селищна рада    (276 оч.)

4м. – Карпівська сільська рада        (231,5 оч.)

5м. – Тропівська сільська рада       (213,5 оч.)

6м. – Сугаківська сільська рада       (149 оч.)

7м. – Немійська сільська рада           (109 оч.)

7м. – Бронницька сільська рада        (36 оч.).

Всі переможці та призери в індивідуальних видах та командних видах нагороджені грамотами сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації і РО ВФСТ «Колос». Сільські ради за перемогу в окремих видах спорту нагороджені кубками. В загальнокомандному заліку переможець та призери районних сільських спортивних ігор нагороджені пам’ятними кубками.