Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 Лютого 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації

10 Грудня 2018 р.

    Про заходи щодо проведення Дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят для дітей у Могилів-Подільському районі 

    Відповідно до статті 6, 22, пункту 1 частини першої статті 39 та частини першої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22.11.2018 року №897 «Про заходи щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят» та з метою забезпечення високого організаційного рівня проведення Дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят в районі:

    1.Начальникам управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, головам селищної та сільських рад:

    1.1.Забезпечити проведення Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят, виділення коштів для придбання новорічних і різдвяних подарунків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей та будинків сімейного типу, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишились без догляду, дітей, які перебувають в складних життєвих умовах, дітей учасників ООС та демобілізованих, дітей-переселенців з АТО.

    1.2.Провести під час новорічних і різдвяних зимових канікул свята ялинки, народних обрядів, фольклорні дійства, святкові концерти, вистави, інші культурно-масові заходи із залученням професійних і самодіяльних колективів культури та мистецтва.

    1.3.Сприяти залученню суб'єктів підприємницької діяльності для фінансової і гуманітарної допомоги загальноосвітнім школам, дитячим садкам, багатодітним сім'ям, прийомним сім'ям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які перебувають в складних життєвих умовах, дітям учасників ООС та демобілізованих, дітям-переселенцям з АТО.

    2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації:  відділу освіти (Мельник Ю.І.), службі у справах дітей, сім’ї та молоді (Яцук Ю.В.), сектору культури і туризму (Хухлей Л.В.), районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Антонюк С.І.), головам селищної та сільських рад, директорам ЗОШ району:

    2.1. 19 грудня 2018 року організувати і провести районне свято до Дня Святого Миколая  в РБК «Дружба».

    2.2  20 грудня 2018 року організувати і провести районне свято Новорічної ялинки в РБК «Дружба».

    2.3. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Антонюк С.І.):

- вручити іменні стипендії районної державної адміністрації та районної ради студентам з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

   2.4. Службі у справах дітей, сім’ї та молоді (Яцук Ю.В.)

   2.4.1. Забезпечити формування списків учасників районних свят до Дня Святого Миколая, Новорічної ялинки та вручення їм новорічних подарунків.

   2.4.2. Провести майстер-клас для дітей, які перебувають на лікуванні в Могилів-Подільському дитячому протитуберкульозному санаторії.

   2.5. Головам селищної та сільських рад, директорам ЗОШ району 19 та 20 грудня 2018 року забезпечити доставку учасників районних свят до Дня Святого Миколая та Новорічної ялинки в РБК «Дружба».

   3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації: службі у справах дітей, сім’ї та молоді (Яцук Ю.В.), відділу освіти (Мельник Ю.І.):

- 26 грудня 2018 року забезпечити участь дітей представників району в обласному святі Новорічної ялинки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військово-службовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей загиблих героїв Небесної сотні, дітей вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил та забезпечити супровід делегації до місця проведення та в зворотному напрямку.

     4. Відділу освіти районної державної адміністрації (Мельник Ю.І.)

    4.1. Організувати проведення в навчально-виховних закладах та дошкільних закладах Новорічних ранків.

   4.2. Організувати проведення в період зимових канікул екскурсій, відвідування дітьми вистав, музеїв.

   4.3. 26 грудня 2018 року забезпечити транспортом перевезення делегації дітей району та всіма супроводжуючими документами.

    5. Сектору культури та туризму райдержадміністрації (Хухлей Л.В.):

- 19 та 20 грудня 2018 року організувати і провести свято до Дня Святого Миколая та Новорічне свято районної ялинки;

- з 19 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року організувати святкові Новорічні і Різдвяні програми в населених пунктах району.

   6. Могилів-Подільському ВП  ГУНП у Вінницкій області (Жучковський В.П.) забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних та різдвяних заходів, приділивши особливу увагу дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

   7.Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Чувашова Т.М.) організувати висвітлення підготовки та проведення новорічних свят у районних засобах масової інформації.

   8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови  районної державної адміністрації Гоцуляка М.І.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                   О.І. Китасюк

 


Державні інформаційні ресурси