26 Вересня 2021 р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг в Могилів-Подільському районі

Інформація
про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю»

станом на 23.09.2021 року

в Могилів-Подільському районі

№ заяви

Дата реєстрації заяви

Відомості про результати розгляду

Строки надання реабілітаційних послуг

Назва реабілітаційної установи

16.03.2021 р.

очікуємо фінансування

Товариство з обмеженою відповідальністю "Відпочинково-Оздоровчий комплекс "Вернигора»

17.03.2021 р.

очікуємо фінансування

Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна»

25.05.2021 р.

01.06.2021 р.

13.08.2021 р.

очікуємо фінансування

Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"

17.08.2021 р.

20.09.2021 р.