26 Лютого 2020 р.

Переможці щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, комунальних підприємств, установ, громадських організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації

07 Травня 2018 р.

I місце - Проект «Підвищення енергоефективності  громадських закладів. Сільська школа- майбутнє села» Карпівської сільської ради на загальну суму - 80 тис. грн.

II місце - Проект «Новій Українській школі – сучасні вікна» Хоньковецької сільської ради на загальну суму - 60 тис. грн.

III місце - Проект «Встановлення тринажерів для дорослих, на місці відпочинку по вулиці Овсяннікова в с. Кремінне Могилів-Подільського району Вінницької області» Кремінської сільської ради на загальну суму – 86,5 тис. грн.

IV місце - Проект «Створення інноваційного освітнього середовища для навчання першокласників Вендичанської СЗШ I-III ступенів, гімназії в умовах Нової української школи»» Вендичанської селищної  ради на загальну суму – 58,9 тис. грн.

V місце - Проект ««Позитивний імідж школи – передумова якісного освітнього центру» Козлівської сільської ради на загальну суму – 60 тис. грн.

VI місце - Проект «Впровадження мультимедійних засобів навчання- ефективний засіб реалізації завдань нової української школи» Серебрійської сільської ради на загальну суму – 45 тис. грн.

VII місце - Проект « «Здорові діти – майбутнє нації. Придбання спортивної форми та спортивного інвентарю комунальним закладом «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Могилів-Подільської районної ради на загальну суму – 55 тис. грн.

Загальна вартість проектів – 445,4 тис. грн.

Рішенням позачергової 27 сесії 7 скликання №469 від 24 квітня 2018 року на співфінансування даних проектів з районного бюджету, виділені кошти в сумі 210 тис. грн.