Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 Жовтня 2018 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Структурні підрозділи Могилів - Подільської районної державної адміністрації

07 Червня2018

                                                    Структурні підрозділи Могилів - Подільської районної державної адміністрації

 Назва управлінь, відділів РДА

Прізвища, ініціали

Службовий

                                   Управління регіонального розвитку

Начальник

КОСАРЧУК

Наталія Олексіївна

          6-57-00
 
Відділ агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів

Заступник начальника управління – начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів

КОЗАЧОК

Василь Миколайович

 

6-35-04

Заступник начальника

БУЧАЦЬКИЙ

Григорій Іванович

6-35-04

Головний бухгалтер

КОРОЛЬ

Ірина Вікторівна

6-35-04

Головний спеціаліст

ПОЦІЛУЙКО

Анатолій Володимирович

 

Головний спеціаліст

ШЕНДЕРОВСЬКА

Людмила Анатоліївна

6-35-04

 

Фінансове управління

Начальник

 

ЧІЧІРКО

Іван Петрович

6-72-08

Заступник начальника

ГОМЕНЮК
Олег Леонідович

6-77-17

Відділ економіки

Головний спеціаліст

КУХАРЧУК

Оксана Олександрівна

6-57-00

Головний спеціаліст

БУДЯК

Мирослава  Ігорівна

6-57-00

Головний спеціаліст-адміністратор

СТОЙЛОВ

Володимир Петрович

6-57-40

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури

В.о. начальника

РОЖОК
Ігор Васильович

6-58-07

Головний спеціаліст

КРАВЕЦЬ

Тетяна Іванівна

6-55-18

Спеціаліст

ШЕВЧУК

Наталія Володимирівна

6-58-07

Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

В.о. завідувача сектору

ОЛОНЦЕВА
Надія Костянтинівна

6-53-86

Управління соціального захисту населення

Начальник

ГАВРИЛЮК
Сніжана Петрівна

6-47-47

 

Заступник начальника

КУЖЕЛІВСЬКА
Лариса Іванівна

6-63-62

Територіальний центр по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

Директор районного територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

ПОДВІЯНЮК

Володимир Миколайович

6-44-80

6-54-58

Заступник директора

ВАСИЛИК

Надія Володимирівна

6-44-80

                                                                                          Відділ освіти

Начальник

МЕЛЬНИК

Юрій Іванович

6-27-61

Головний спеціаліст

СІЧКАР

Оксана Миколаївна

 

Сектор фізичної культури та спорту

Завідувач

ЮРЧЕНКО

Ігор Васильович

6-66-67

Архівний відділ

Начальник

УЖИЦЬКИЙ

Андрій Вікторович

6-80-15

Трудовий архів

В.о.директора

РУДНИЦЬКА

Ірина Григорівна

6-80-00

Бухгалтер

МАКАРОВА

Олена Володимирівна

 

Архівіст

РУДНИЦЬКА

Ірина Григорівна

 

Сектор культури та туризму

Завідувач сектору

ХУХЛЕЙ

Лариса Василівна

6-62-10

Головний спеціаліст

 

МЕЛЬНИКОВА

Світлана Василівна

6-62-10

 

Директор районного Будинку культури

НОВІЦЬКИЙ

Микола Максимович

 

Служба  у справах дітей, сім’ї та молоді

Начальник

ЯЦУК

Юрій Володимирович

6-62-28

Завідувач сектору опіки, піклування і усиновлення

СОБОЛЬСЬКИЙ

Андрій Васильович

6-64-43

Головний спеціаліст

ГРИГОР’ЄВА

            Оксана Василівна

6-64-43

Відділ державної реєстрації

Начальник

АНЦУТ  

Олександр Анатолійович

6-23-66

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

ТАВАЛІКА

Ольга Миколаївна

6-23-66

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

СЛОБОДЯНЮК

Алла Михайлівна

6-64-50

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

АНТОНЮК

Світлана Іванівна

6-65-85

Районна рада організації ветеранів України

Голова ради

КУБАЛЬ

Петро Григорович

6-67-84

Засоби масової інформації

Редакція газети «Слово Придністров’я»

ЗНАК

Лариса Василівна

6-62-17

Районна телерадіомовна компанія “Об’єктив”

КОЛЕСНИК

Людмила Миколаївна

6-45-64

 


Державні інформаційні ресурси