19 Травня 2019 р.

Відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «ГРАНД-ТАЛАНТ -2019»

14 Березня 2019 р.

27 червня 2019 року в м.Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант -2019» засновником якого є Ліга діячів культури України. Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України. Цей захід - чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вільногірської міської ради, національних телекомпаній та ЗМІ.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні українські культурні діячі, а головою журі є двічі міністр культури України, народна артистка України Лариса Хоролець.