Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
26 Січня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Увага! Одноразова матеріальна допомога суб'єктам господарювання - юридичним особам (роботодавцям), які використовують працю найманих працівників

14 Грудня 2020 р.

Могилів-Подільська міськрайонна філія Вінницького  обласного центру зайнятості   повідомляє, що відповідно статті 3 Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” від 04.12.2020р. № 1071-IX та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року за №1231 “ Деякі питання реалізації статті 3 Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”  одноразова матеріальна допомога суб’єктам господарювання буде виплачуватись за заявами, отриманими  Могилів-Подільською  міськрайонною  філією Вінницького обласного центру зайнятості   від суб’єктів господарювання,  які надійдуть   до 21 грудня 2020 р. включно.

Документи, надані суб’єктами господарювання для надання одноразової матеріальної допомоги після 21 грудня 2020 р. не будуть розглядатись   Могилів-Подільською міськрайонною філією Вінницького  центру зайнятості. 


Державні інформаційні ресурси