19 Листопада 2019 р.

Проведення X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлювальної енергетики

18 Жовтня 2019 р.

Звертаємо Вашу увагу, що Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності)  ініційовано проведення X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлювальної енергетики 28 листопада 2019 року у м. Києві в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога 16a).

Проведення такого заходу дає можливість, в першу чергу, отримати передовий міжнародний досвід щодо підготовки та реалізації проектів із використанням місцевих екологічно чистих відновлювальних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експертного середовища та громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічно міцної України.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Форумі, для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися до 18 листопада 2019 року за посиланням https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7

Контактна особа: Анна Жукова  - начальник відділу Департаменту відновлювальних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: saeevde@gmail.com, тел. (044)590-54-09, (097)828-44-60.