Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
01 Жовтня 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Про затвердження складу сільських,селищних, територіальних виборчих комісій

26 Серпня 2020 р.

Перші   місцеві  вибори   25 жовтня  2020 року.

Могилів-Подільська районна територіальна виборча комісія Вінницької області.

 

                                                    П О С Т А Н О В А                                                

 

16 год. 40  хв.                                                                                                                                    

 25 серпня  2020 року                                                                                    №  4

Про затвердження складу сільських,селищних, територіальних виборчих комісій.

 

      Керуючись  статтею 203 Виборчого кодексу України,  постановою ЦВК «Про внесення змін до Порядку проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу сільських, селищних виборчих комісій» від 24 липня 2020 року  №140,  Могилів-Подільська районна територіальна виборча комісія  Вінницької області

                                                         ПОСТАНОВЛЯЄ :

1.  Затвердити склад Бабчинецької сільської територіальної виборчої комісії, Вендичанської селищної територіальної виборчої комісії, Мурованокуриловецької селищної територіальної виборчої комісії, Чернівецької селищної територіальної виборчої комісії, Яришівської сільської  територіальної виборчої комісії (додається).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              2. Постанову «Про затвердження складу сільських, селищних територіальних виборчих комісій » оприлюднити на офіційному сайті Могилів-Подільської районної державної адміністрації.

 

Голова Могилів-Подільської районної                                                                                                   територіальної виборчої комісії                                                         Л. Поцелуйко 

Секретар Могилів-Подільської районної                                                                                                територіальної виборчої комісії                                                         В. Танієва 

 

                                            

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 Додаток  до постанови     Могилів - Подільської   районної   

територіальної виборчої комісії

                                                                                                                                         від 25 серпня 2020 року №4 

Бабчинецька сільська територіальна виборча   комісія.

п

п

Прізвище, ім’я,           по батькові

Посада у  ТВК

Суб’єкт подання, обласні організації

1

Шевчук                            Тамара Анатоліївна

 

Голова             комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

2

Веселовська          Людмила Пантелеймонівна

 

 Заступник       голови        комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»

3

Козачук                   Алла Андріївна

 

Секретар          комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

4

Василичишена    Галина Михайлівна

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5

Грищук                Лариса Сергіївна

 

 

Політична партія «За Майбутнє»

6

Загризлий               Петро Іванович

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

7

Македон                Леонід Григорович

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

8

Помаранський Володимир    Антонович

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

9

Підцерковна           Олена Миколаївна

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

10

Проданець           Наталія Михайлівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНИЙ ДІМ»

11

Платовський         Сергій Іванович

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

12

Руда                 Валентина Іванівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНА СЛАВЕТНА»

13

Руда                    Світлана Семенівна

 

 

«Всеукраїнська Політична Партія-Екологія та Соціальний захист»

14

Рудик                   Оксана Михайлівна

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

15

Сопільняк Наталія Степанівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

16

Ткачук                  Наталія Степанівна

 

 

Політична партія «За Майбутнє»

17

Чорнопищук       Микола Володимирович

 

 

Політична партія «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ»

18

Шевчук                 Оксана Вікторівна

 

 

Політична партія «Перемога Пальчевського»

  

           Вендичанська  селищна  територіальна виборча  комісія.

п

п

Прізвище,ім’я,                      по батькові

Посада у ТВК

Суб’єкт подання, обласні організації

1

Дегтярьов    Анатолій      Миколайович

 

Голова комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ»

2

Крива                         Олена Вікторівна

 

Заступник

голови комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

3

Буркот               Надія Миколаївна

 

Секретар

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4

Андрусь                     Світлана Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

5

Будняк                          Леся Василівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

6

Баранова                     Тамара Василівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Об’єднання САМОПОМІЧ»

7

Гасанова                 Віта Вікторівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

8

Дячок                           Олена Петрівна

 

Політична партія «Союз анархістів України»

9

Лампіга                       Ольга Іванівна

 

 

Народно демократична партія

10

Копачинська                 Юлія  Анатоліївна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

11

Криворука                    Олена   Олександрівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

12

Кушнір                        Галина Вікторівна              

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

13

Настенко                     Світлана Володимирівна

 

Політична партія «За  Майбутнє»

14

Обштир                       Юлія Петрівна

 

Політична партія «Перемога Пальчевського»

15

Перевознюк               Олена Миколаївна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ»

16

Суліма                         Галина Василівна

 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка»

17

Тодосійчук                 Галина В’ячеславівна

 

Політична партія «За  Майбутнє»

 

18

Цибульчак      Василь Анатолійович

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

                     

              Мурованокуриловецька селищна  територіальна  виборча комісія.

п

п

Прізвище,ім’я,               по батькові

Посада у    ТВК

Суб’єкт подання, обласні організації

1

Тимчук                           Зоя Миколаївна

Голова    комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Україна СЛАВЕТНА»

2

Пскова                             Антоніна Петрівна

Заступник голови комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

3

Євчук                            Катерина Едуардівна

 

Секретар  комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

4

Бричанська                  Валентина Василівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ»

5

Давидов                       Григорій Іванович

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6

Кравчук                       Сергій Якович

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7

Литус                           Олександр Володимирович

 

 

Партія «Справедливість»

8

Лунько                       Валентина Миколаївна

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9

Мельник                    Людмила Євгенівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

10

Мельник                       Марія Юріївна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ»

11

Московчук                      Лілія Миколаївна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

12

Ніколайчук               Маргарита Анатоліївна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

13

Невлад                          Микола Іванович

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

14

Паламар                           Оксана Василівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

15

Редкіна                         Марія Семенівна

 

 

Політична Партія «Наш край»

16

Рись                            Ліна Йосипівна

 

Політична партія «За Майбутнє»

17

Станківська                  Аліна Володимирівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

18

Шевчук                      Анастасія Володимирівна

 

Політична партія «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ»

 

 

             Чернівецька  селищна територіальна  виборча  комісія.

п

п

Прізвище,ім’я,               по батькові

Посада у ТВК

Суб’єкт подання, обласні організації

1

Якубовська               Леся Валеріївна

 

Голова комісії

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

2

П’яста                         Максим Вікторович

Заступник голови комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

3

Новикова                     Вікторія Петрівна

Секретар комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА»

4

Бабій                        Ольга Василівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

5

Басистюк                           Олена Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Об’єднання САМОПОМІЧ»

6

Булега                             Людмила Анатоліївна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»

7

Будняк                        Галина Анатоліївна

 

 

Політична Партія «Наш край»

8

Грабівський              Микола Олексійович

 

 

Політична партія «Перемога Пальчевського»

9

Гринюк                     Олена Олександрівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

10

Злощинська               Олеся Василівна

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

11

Краснєєва                    Оксана Пилипівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

12

Наконечна              Євгенія Мойсеївна

 

Політична партія  «За Майбутнє»

13

Насіковська                 Марина Анатоліївна

 

Партія промисловців і підприємців України

14

Мойсеєнко                  Дмитро Валерійович

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

15

Патлата                         Аделія Владиславівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

16

Рибчук                          Людмила Андріївна

 

Народно Демократична Партія

17

Якубовська           Любов Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

18

Якубовська                Світлана Петрівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

 

              Яришівська сільська територіальна виборча комісія.

п

п

Прізвище,ім’я,        по батькові

Посада у  ТВК

Суб’єкт подання, обласні організації

1

Гнатюк                              Олена Олександрівна

Голова  комісії

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

2

Залізна                        Наталія Володимирівна

Заступник голови комісії

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

Колесник                         Антоніна Іванівна

Секретар комісії

Політична партія «Громадянська позиція»

4

Бобро                          Галина Василівна

 

Політична Партія «Радикальна партія Олега Ляшка»

5

Катеринич                    Надія Петрівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

6

Колесник                    Руслана В’ячеславівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»

7

Косарик                       Алла Володимирівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

8

Маркітан                    Аліна Романівна

 

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9

Михалецька              Катерина Вікторівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

10

Недошовенко              Сергій Вікторович

 

Політична партія «Перемога Пальчевського»

11

Паламарчук                 Галина Дмитрівна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Україна СЛАВЕТНА»

12

Попович                     Олена Степанівна

 

Політична партія «За Майбутнє»

13

Реус                              Юлія Володимирівна

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14

Софійчук                     Анастасія Василівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

15

Судорженко                 Світлана Іванівна

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

16

Сердечнюк                  Людмила Сергіївна

 

 

Політична партія «Союз анархістів України»

17

Янко                             Людмила Миколаївна

 

 

Політична партія «За Майбутнє»

18

Яцишин                      Олександр Олександрович

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

 

Секретар Могилів-Подільської районної

територіальної виборчої комісії                                                                  В.Танієва

 

 


Державні інформаційні ресурси