Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
30 Травня 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення

10 Травня 2019 р.

   На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення ( зі змінами) Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

 Для забезпечення своєчасного та якісного виконання комплексу робіт, пов’язаних з підготовкою та проведенням Всеукраїнського перепису населення 2020 року у відділі статистики Могилів-Подільського району створено переписний відділ, залучено відповідального працівника, який розпочав свою роботу з 10 квітня 2019 року.

 Основним масштабним заходом, який буде здійснений у вересні-жовтні 2019 року в процесі підготовки до перепису населення, буде організація робіт зі складання квартальних списків будинків у смт.Вендичани Могилів-Подільського району. Для виконання вказаних робіт будуть залучатися реєстратори.

Складання зазначених списків є одним із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості їх складання залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти охоплення населення району та області під час Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

 

Відділ статистики

у Могилів-Подільському районі


Державні інформаційні ресурси