14 Листопада 2018 р.

Про оголошення проведення конкурсу /31.10.2018

31 Жовтня 2018 р.

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 ( зі змінами):

Могилів – Подільська районна державна адміністрація повідомляє  про оголошення  конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії  «Б» -начальника відділу містобудування, архітектури,житлово-комунального господарства та інфраструктури, головного архітектора району Могилів-Подільської райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови Могилів – Подільської районної державної адміністрації від 29.10.2018 року № 43 -к та розміщений 29.10.2018  року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби .

Додатком до розпорядження є Вимоги до кандидата.