19 Листопада 2019 р.

Повідомлення:«Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району"

05 Листопада 2019 р.

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Могилів-Подільська районна державна адміністрація повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту розпорядження  Могилів-Подільської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований  забезпечити прозорість проведення конкурсів з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції.

Розробник проекту регуляторного акту: Могилів-Подільська районна державна адміністрація.

З метою одержання зауважень та пропозицій,  проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть розміщені  на офіційному сайті Могилів-Подільської районної державної адміністрації  http://rda-m-p.gov.ua/ у розділі  «Діяльність райдержадміністрації»  - « Регуляторна діяльність» та опубліковано в районній газеті «Слово-Придністров'я» від «08» листопада 2019 року

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються  у письмовому, електронному або усному вигляді  упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення  проекту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 24000, Вінницька обл., м.Могилів-Подільський, пл.Шевченка, 1, тел. (04337) 65807,  факс (04337) 62111, eлектронна адреса: rda_mog-pod@vin.gov.uа

Проект регуляторного акту та АРВ буде оприлюднено 08 листопада  2019 року.