16 Липня 2019 р.

Подбайте про безпеку під час Великодніх свят!

22 Квітня 2019 р.

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих, серед яких буде багато людей похилого віку  а також дітей, збирається в храмах.

І саме тому, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає:

• безпосередньо під час святкувань необхідно не допускати перенаповнення храмів людьми;
  •  утримувати відкритими та не допускати захаращення запасних евакуаційних виходів;
  • дотримуватись протипожежного режиму при здійснені опалення приміщень та використанні відкритого вогню;
  • не допускати підключення різного роду  саморобних електричних подовжувачів та несправних електроприладів;
  • утримувати у справному стані та доступних місцях первинні засоби пожежогасіння  - вогнегасники;
  • служителям культових споруд слід  відпрацювати дії, щодо проведення евакуації громадян із храмів  на випадок виникнення надзвичайних подій.

Також звертаємось до всіх громадян :

• під час підготовки та проведення святкувань будьте  обережними з вогнем;
  • перевірте справність пічного опалення, електромережі;
  • не допускайте розпалювання багать поблизу  будівель та у вітряну погоду;
  • не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитись з відкритим вогнем та сірниками;
  • не забувайте допомогти своїм пристарілим родичам, сусідам у дотриманні зазначених елементарних  правил  безпеки.

Бажаємо вам гарних та безпечних свят!

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області