06 Грудня 2019 р.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

22 Листопада 2019 р.

Інформуємо про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись у 2020 році  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і Вінницькій області. Оголошення розміщено на сайті обласної державної адміністрації    http://www.vin.gov.ua/news/oholoshennia .

Звертаємо увагу: термін подання документів до 20 грудня 2019 року згідно графіку Могилів-Подільський 19.12.2019 року.

Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua.

Електронна адреса: ums@vin.gov.ua. Телефон для довідок: 66-13-79