28 Жовтня 2021 р.

До уваги громад! Розпочався прийом заявок на четвертий конкурс малих грантів DREAMactions 4.0.

03 Серпня 2021 р.

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту. Конкурс є відкритим та направленим на підтримку урбаністичних мікро-проєктів перетворень територіальних громад.

Переможці отримають:

фінансування в межах визначеного бюджету;

консультативну підтримку експертів в рамках проєктів;

медіа-висвітлення ідей та процесу реалізації проєктів;

досвід втілення цікавих та актуальних проєктів урбаністичних трансформацій з прозорим та зрозумілим механізмом реалізації;

можливість презентувати свою громаду та проєкт широкому професійному колу колег та однодумців, обмінятися досвідом реалізації проєктів.

Учасниками конкурсу можуть бути команди проєктів з малих та середніх міст України (50-100 тис. осіб). Такі команди проєктів мають заручитися підтримкою місцевої влади та подавати заявку на участь в форматі тандемів (місцева влада + громадська організація).

Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з п’ятьох переможців.

На участь у конкурсі прийматимуться урбаністичні мікро-проєкти, що сприяють появі та/або покращенню публічних просторів, велосипедної та пішохідної інфраструктури, інклюзивності та безбар'єрності середовища громад та ін., н-д:

реконструкція (часткова) скверів, площ, парків;

ревіталізація (часткова) занедбаних територій (споруд) для соціальних, культурних та спортивних активностей громади;

створення "третіх місць" для комфортного та інклюзивного проведення дозвілля усіма соціальними групами громади;

створення комфортних безбар'єрних публічних просторів для пішоходів, маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю;

озеленення та міський дизайн набережних, парків та скверів.

Кінцевий термін подання документів – 24 вересня 2021 р.

Детальна інформація: http://dreamactions.info/4

У випадку виникнення питань, просимо звертатись до координатора конкурсу: Козакова Олена,

+38(073)437-90-08, e-mail: competition@canactions.com